Firma Wyczyscmnie.pl jest profesjonalną firmą, która zajmuje się czyszczeniem tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów i wykładzin. Świadczymy również usługi związane ze sprzątaniem biur, hoteli, kamienic itp. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była optymalnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań konkretnego Klienta. Dlatego zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz staramy się w pełni dopasować termin realizacji usługi dla Państwa wygody. 

Zawsze przed przyjęciem zlecenia dokładnie sprawdzamy stan powierzanej nam rzeczy oraz informujemy klienta o przebiegu czyszczenia i spodziewanych efektach.  Korzystamy z najwyższej jakości środków czyszczących oraz z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. 

Staramy się wykonywać usługi na wysokim poziomie. Zależy nam na długotrwałej współpracy i pragniemy, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z efektów naszej pracy i polecali firmę Wyczyscmnie.pl swoim znajomym.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm (w tym do salonów sprzedaży samochodów oraz autokomisów) oraz instytucji i obiektów użyteczności publicznej.

Działamy na terenie całego Krakowa i okolic.

Zapytaj o wycenę

Gwarantujemy przystępne ceny oraz rzetelność usług!

13 + 6 =

Dlaczego my?

Satysfakcja Gwarantowana

Dbamy o naszych klientów oraz o najwyższą jakość naszych usług.

Przystępne ceny

Zapewniamy konkurencyjne ceny wszystkich naszych usług.

Wszystko w jednym

Dzięki szerokiej gamie usług nie musisz szukać kilku firm do różnego rodzaju zleceń.

Masz pytania?

WYCZYŚĆMNIE.PL

 

Tomasz Owsiak

NIP: 679-285-83-44

Winnicka 59F/2, 32-020 Wieliczka

E-mail: kontakt@wyczyscmnie.pl

Zadzwoń do nas: +48 508-944-268